Przekop Mierzei Wiślanej
29. maja 2022

Zobacz aktualne zdjęcia z budowy Przekopu Mierzei Wiślanej - MAJ 2022

Zapraszamy do obejrzenia kolejnej naszej galerii zdjęć z budowy Przekopu Mierzei Wiślanej z dnia 29.05.2022. Zapraszamy do odwiedzania i udostępniania naszej strony. Tylko u nas znajdziecie regularne fotorelacje z budowy Przekopu Mierzei Wiślanej.

Komentarze:

Brawo ! Brawo ! Brawo ! Aż nie chce się wierzyć, że taka ilość ludzi ze szwankującym mózgiem może wypisywać te bzdury, kłamstwa i oszczerstwa pod adresem decydentów i realizatorów tej inwestycji. A do tego w obecnym wojennym czasie! Czy są to durne lemingi, czy bolszewicy nie ma już większego znaczenia, bo i tak w ich pokręconej matematyce 2 mld za kanał i otwarcie Elbląga na nowe pokomunistyczne życie będzie znacznie wyższe niż rąbnięcie z kasy Państwa, a więc i z naszych kieszeni, 262 mld złotych za niepłacenie przez różnej maści złodziei i ich mocodawców podatku VAT w czasach minionego " dobrobytu ". A bolszewickie lemingi niech dalej na kolanach proszą ruskich o zgodę na przepłynięcie przez cieśninę Pilawską i dziękczynnie się modlą do swego " lewackiego boga".

wujot / 21.06.2022, 16:42
Bądź łaskaw powiedzieć co zamierzałeś przekazać tą bełkotliwą wypowiedzią. Ponadto ilu bogów według ciebie istnieje? Zastanów się czy na złość ruskim warto odmrażać sobie uszy ( wydawać pieniądze ) na cele nie dające korzyści?

Chel Kinżut / 24.07.2022, 22:04

Dodaj komentarz:

0.005235